2786571964976923
top of page

Strefa kosmetologii i terapii skóry to jeden z ważniejszych działów naszej pracy.

O terapiach

W kosmetologii na sukces składa się wiele aspektów- to nie jest  zaaplikowanie maski na twarz, która ma usunąć trądzik, przebarwienia, problemy skórne. 

Kosmetologia to podejście holistyczne, w którym wiemy,  że na stan naszej skóry ogromny wpływ ma stan naszego organizmu, kondycja zdrowotna, aktywność fizyczna, odporność na stres, niewłaściwa pielęgnacja skóry i wiele innych czynników.

Dlatego w Blue Tori SPA zabiegi terapeutyczne poprzedzone są konsultacją, badaniem skóry, dokładnym wywiadem, kontrolą stanu zdrowia. Szukamy przyczyny i działamy wspólnie na wielu płaszczyznach- wprowadzamy zmiany w diecie, jeżeli jest potrzeba- włączamy suplementację, kierujemy do specjalistów lekarzy, zmieniamy nawyki pielęgnacyjne, wykonujemy spersonalizowane zabiegi kosmetologiczne.

Piegowata skóra

Pierwsza wizyta

Na pierwszą wizytę przyjdź bez makijażu

i jakichkolwiek kosmetyków- umyj twarz żelem minimum 2h przed naszym spotkaniem.

Przygotuj listę leków, suplementów, które przyjmujesz na co dzień.

Przygotuj listę kosmetyków, których używasz na co dzień.

Jeżeli masz aktualne badania krwi/ wymazy, zeskrobiny dermatologiczne- zabierz wyniki ze sobą. Aktualne to znaczy takie, które wykonywałaś/eś kilka dni wcześniej, a nie pół roku wcześniej.

Jeżeli ich nie masz, nie szkodzi, zlecimy odpowiednie badania, które zobrazują stan zdrowia i naprowadzą nas na źródło Twoich problemów.

To dla nas PODSTAWA, a nie warunek opcjonalny- prosimy, nie lekceważ tego. Nie wszystkie zabiegi przyniosą pożądany efekt, jeżeli będą istniały przeciwwskazania zdrowotne, mogą one wręcz zaszkodzić, a nie tylko nie pomóc.

Zabiegi na skórę

Warunki współpracy

Koszt konsultacji to 100 zł.

W przypadku zdecydowania się na zaproponowane zabiegi koszt konsultacji zostanie odjęty od ceny wykonanego zabiegu.

Konsultacja trwa ok. 45 minut.

Naturalne piękno
bottom of page